Skoči na glavno vsebino

Pretekli vikend, v nedeljo, 22. 5. 2022, je naša šola ponovno postavila svojo stojnico na sejmu Altermed v Celju. Letos to ni bila tista klasična stojnica. Naša predstavitev je bila 1,2,3 TELOVADIMO VSI. Za udeležence, tako tiste najmlajše kot starejše, smo pripravili kratek poligon skupaj z zanimivim plakatom. Ob tem smo promovirali različne možnosti gibanja, ki jih imajo naši učenci med odmori, na hodniku in pred vhodom v šolo. Ponosni smo na talne igre, katere smo ustvarili učitelji in še bolj veseli na vsako nogico, ki poskoči ob barvitih krogih, stopalih in črkah.

 

                                                                                                                                                                                                      učiteljica Petra

Related Images:

Dostopnost