Skoči na glavno vsebino

Območno združenje RK Novo mesto je pripravilo v torek, 11. 6. 2024, zaključno prireditev Mladi za boljši svet, na OŠ Drska, kjer so podelili priznanja in zahvale za sodelovanje mladih z Rdečim križem v tem šolskem letu. Razglasili so naj prostovoljca, naj prostovoljko in naj prostovoljsko skupino. Podelili so tudi nagrade za natečaj za bralna znamenja pod naslovom Mladi za boljši svet.

Na prireditvi so izpostavili tudi našo ekipo – državne prvake med ekipami prve pomoči: Gajo Došlić, Tajo Irt, Aljaža Pečaverja, Majo Židanik, Tita Vintarja, Lejo Menart, Laro Hrovat in mentorja Robija Ogulina. Dobili smo priložnostna darila. S svojo prisotnostjo na prireditvi nas je še enkrat več podprla ravnateljica naše šole ga. Sabina Erjavec.

Še več informacij o prireditvi in nagrajencih:

https://novomesto.ozrk.si/aktualni-zapis/mladi-za-boljsi-svet

Utrinki v galeriji.

Zapisal: Robi Ogulin, mentor krožka RK

Related Images:

Dostopnost