Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši.

Počitnice se počasi iztekajo in pred vrati je novo šolsko leto, v katerega bomo pogumno zakorakali v sredo, 1. septembra 2021.

Prvošolci boste vabilo prejeli po pošti.

Učenci od 2. do 9. razreda pričnete s poukom ob 8. 20 uri.
S seboj imejte zvezek, pisalo, mapo, copate in šolsko torbo, saj boste prejeli učbenike.  S poukom bomo zaključili ob 11. 55 uri.

Podaljšanega bivanja ta dan še ne bo, tudi kosila ne. Jutranje varstvo bo organizirano po potrebi od 6.30  ure dalje.

Vozni red za prvi šolski dan bo objavljen na šolski spletni strani.

Ker še vedno veljajo omejitve, povezane s preprečevanjem širjenja virusa Covid-19, starše obveščam:

1. V šolo naj vstopajo le zdravi otroci:
  • V zadnjih 14 dneh ni bil otrok v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s SARS-CoV-2.
  • Otroku ni bila odrejena karantena.
  • V zadnjih 14 dneh vam zdravnik oz. epidemiološka služba ni priporočila samoizolacije.
  • Če se bodo pri vašem otroku pojavili znaki/simptomi ali bo potrjena okužba
    s SARS-CoV-2 pri osebi, ki z otrokom biva v istem gospodinjstvu, naj otrok ostane doma. Za nadaljnja navodila pokličite otrokovega izbranega ali dežurnega zdravnika.
  • Če bo otrok v šoli kazal znake okužbe oziroma bolezni, ga bomo izolirali ter vas obvestili.
  1. Učenci, ki bodo prišli z avtobusom ali šolskim kombijem, morajo upoštevati navodila za ravnanje med skupnim prevozom: nošenje mask na avtobusu, razkuževanje rok pri vstopu v avtobus, upoštevanje sedežnega reda.
  2. Pred osmo uro v šolske prostore vstopajo le učenci vozači. Učenci, ki v šolo prihajajo peš, naj pridejo ob osmi uri, kjer jih bo pričakal razrednik.
  3. Starši lahko svoje otroke pospremite do šolskih vrat. V šolo, razen po predhodnem dogovoru, starši ne vstopate.

Za več informacij v zvezi z širjenjem oziroma preprečevanjem virusa spremljajte spletno  stran NIJZ https://www.nijz.si/.

Veselim se našega ponovnega snidenja. Do takrat pa vam želimo prijeten preostanek počitniških dni.

Sabina Erjavec, ravnateljica