Spoštovani starši.

Na podlagi sklepa Vlade RS in odredbe ministrstva za zdravje je začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah in vrtcih, zato je predvideno zaprtje šol in vrtcev od 16. 3. 2020 do 29. 3. 2020.

V tem času bomo na naši šoli izvajali pouk na drugačen način. Učitelji bodo gradiva za izvajanje pouka objavljali ali na spletni strani šole (pod zavihkom POUK NA DALJAVO) ali jih bodo posredovali na elektronske naslove staršev (v kolikor ste s tem soglašali).

V primeru, da vaši otroci nimajo možnosti dostopati do gradiv v tej obliki, se prosim obrnite na razrednika.

Kot do sedaj bomo spremljali dogajanja v zvezi s širitvijo virusa in vas o morebitnih dodatnih ukrepih oziroma spremembah obveščali preko šolske spletne strani.

V upanju na zdravje in dobro počutje vseh nas, vas lepo  pozdravljamo.

Sabina Erjavec