Spoštovani starši,

tudi letos imate možnost preko Rdečega križa prijaviti svojega otroka na letovanje na Debelem Rtiču. Letovanje je namenjeno otrokom od 1. do 9. razreda, ki imajo zdravstvene težave (v medicinski dokumentaciji imajo zapise o večkratni hospitalizaciji oz. imajo vsaj dva zapisa v času od 29. 1. 2016 do 24. 2. 2017).
Cena letovanja je odvisna od dohodkov družine, in sicer:
1. Cena za otroke, katerih družine so prejemnice denarne socialne pomoči je 30€
2. Cena za otroke iz ostalih družin 65€

Za tiste starše, ki ste se znašli v finančni stiski, pa bi kljub temu želeli poslati svojega otroka na letovanje, se bomo poskušali dogovoriti o sofinanciranju letovanja s krajevno organizacijo Rdečega križa. Za več informacij se obrnite na svetovalno delavko.
Prijavnice in dodatne informacije dobite pri šolski svetovalni delavki osebno ali po telefonu na telefonski številki 07 30 84 526.
Ker je letos otrokom naše šole namenjenih manj mest kot pretekla leta, vam svetujem, da pohitite s prijavo. Prednost bodo imeli otroci, ki bodo prej oddali vso potrebno dokumentacijo. Zadnji rok za oddajo je sreda, 31. 5. 2017.

Zapisala: ga. Hana Korošec