Spoštovani.

Glede na dogodke v naši regiji v zvezi z novim koronavirusom vas obveščamo, da v skladu z navodili MIZŠ in NIJZ trenutno ni omejitev pri opravljanju vsakodnevnih aktivnosti na šoli. Koordinacijska skupina OŠ Vavta vas je sprejela sklep, da se z dnem 10. 3. 2020 do nadaljnjega omeji in odpove vse dejavnosti učencev šole in otrok iz vrtca izven lokalnega okolja ter vse dejavnosti, pri katerih bi bilo v zaprtih prostorih vključeno večje število otrok, učencev, staršev ali drugih morebitnih udeležencev. Starše še naprej pozivamo, da ravnajo v skladu s smernicami in priporočili NIJZ in vas pozivamo, da naj otrok v primeru slabega počutja ali bolezenskih znakov ostane doma.

Po priporočili NIJZ naj otroci v šolo in vrtec ne prinašajo svojih igrač in različnih predmetov, ki jih imajo obešene na obeskih za ključe in karticah za prehrano. Prosimo vas tudi, da ste pri obiskih šole in vrtca racionalni in po nepotrebnem ne povečujete števila obiskov v šoli oziroma vrtcu.

V upanju na zdravje in dobro počutje vseh vas lepo  pozdravljamo.

Ravnateljica:
Sabina Erjavec